Cats And The Other Lives Steam Oyun Festivali Demosu Çıktı

Furkan Karabudak

7 Şub 2021 | 18:57

Cultic Games'in Stygian: Reign of the Old Ones'tan sonraki oyunu Cats and the Other Lives, 10 Şubat 21:00 tarihine kadar Steam Oyun Festivalinde, festivale özel oynanabilir ilk demosuyla karşımızda olacak.

26 Eylül 2019 tarihinde Lovecraft temalı bir rol yapma oyunu olan Stygian: Reign of the Old Ones ile karşımıza çıkan ve iyi bir başarı yakalayan Türk oyun şirketi Cultic Games, yakında yeni projesi Cats And The Other Lives ile yeniden bizi heyecanlandırmaya hazırlanıyor.

Cats And The Other Lives, parçalanmış bir ailenin yeniden bir araya gelişini, evin kedisi Aspen'in perspektifinden inceleyen bir deneyimdir. Cats And The Other Lives, oyuncuların kedi olarak esrarengiz Mason ailesinin umutlarına, hayal kırıklıklarına ve pişmanlıklarına tanık olacağı, onlarca yıla yayılan zengin bir anlatıdan geçeceği bir deneyim.

Steam Oyun Festivali, hayranların oyun demolarını deneyebileceği, geliştiricilerle sohbet edebileceği, canlı yayınları izleyebileceği ve Steam'e gelecek oyunlar hakkında bilgi edinebileceği günlerce süren bir festival.


Geliştiriciler için Steam Oyun Festivali, oyunculardan erken geri bildirim almak ve bir kitle oluşturmak için iyi bir fırsattır.

Bu sene 3 Şubat 21:00 - 10 Şubat 21:00 tarihleri arasında gerçekleşen Steam Oyun Festivalinde, Cultic Games'in yeni projesi Cats And The Other Lives'ın da demosu yer alıyor. Ayrıca bu demo, Cats And The Other Lives projesi için Cultic Games tarafıdan sunulan ilk oynanabilir demo olma özelliğini de taşıyor.


Oyun hakkında fikir sahibi olmak, çıkışından önce oyunun bir kısmını bizzat deneyimlemek, ve Türk oyun sektörünün temsilcilerinden Cultic Games'i ve projesini desteklemek için, Cats And The Other Lives Demosunu şu anda Steam Oyun Festivallerinin bitimi olan 10 Şubat 21:00'a kadar ücretsiz olarak indirip deneyimleyebilirsiniz.

Steam üzerinden oyunun sayfasına erişmek için :

https://store.steampowered.com/app/1360390/Cats_and_the_Other_Lives/